Úvodní stránka E-shopu. Internetová prodejna - VÍTEJTE !...
 středa 20.6.2018 07:23     Domů |  Nákupní košík |  Podmínky |  Přihlásit | Kontakt
Menu
Ceník zboží
DOWNLOAD
Články a zprávy
Chat
FAQ
Zprávy VZKAZY (pošta)

Hledej zboží

ve všech kategoriích

Kategorie zboží
Bylinné tinktury klasické
   50 ml balení(4)
Gely na lihovodné bázi
Gemmopřípravky
   25 ml balení(1)
   50 ml balení(51)
Hemorap - přípravky k péči o hemoroidy
Mazání
Ostatní zboží
Sestavy - kúry
Suché extrakty v tobolkách

Obchodní podmínky


Nákupní řád E-obchodu

Provozovatel: Rabštejnská apatyka, s.r.o.
Název firmy : Rabštejnská apatyka, s.r.o.
Ulice : Lidická 17
Město : Kladno Dubí
PSČ : 272 03
IČO : 263 76 334

Pravidla pro nakupování :

1. Platební a dodací podmínky
Koncový zákazník
Forma platby:
a) dobírka - poštovné a balné činí 130,- Kč (vč. DPH).
Termín odeslání: obvykle odesíláme zboží v pondělí (při objednání do patku 12:00 hod), doručeno je druhý den. Zásilka Vám bude doručena formou dobírečného balíku firmou Geis Parcel CZ s.r.o.
b) osobní převzetí - zdarma. Nejedná se o žádnou výdejnu, ale osobní předání na domluveném místě. Možnost předání Praha 6 - Suchdol (příp. Dejvická), Kladno (kdekoliv), dále možno Praha 17 Řepy - pouze v době září-červen. Vždy je nutné předem se dohodnout o možnosti předání na kontaktním telefonu.


2. Obchodní podmínky firmy Rabštejnská apatyka, s.r.o.:
a) Zaplacením dokladu nebo odesláním potvrzené objednávky kupující bere na vědomí a souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Odesláním objednávky se zákazník zavazuje, že o zboží má zájem a objednávka se stává závaznou. Pro velkoobchodní prodej je výše objednávky stanovena na částku 1500 Kč bez DPH.
b) Cena předmětného zboží je stanovena dle aktuálního ceníku prodávajícího.
c) Kupující se stává vlastníkem produktů zaplacením kupní ceny.
d) Kupující se seznámil se všemi podmínkami užívání přípravků. Užívání přípravků nenahrazuje péči lékaře či lékařskou terapii. Výrobky nejsou léčivými prostředky a

3. Účastníci sjednali, že tato kupní smlouva podléhá Obchodnímu zákoníku.

4. Reklamace
Vrácení peněz
Na veškeré zakoupené zboží poskytujeme záruku vrácení peněz bez udání důvodů do 7 dnů od převzetí zboží v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. Zboží kupující doručí osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu sídla firmy. Vrácené zboží musí být v bezvadném stavu, neporušeno/neporušené plomby zajišťující originalitu zboží a nesmí být porušen i případný ochranný obal. Rabštejnská apatyka, s.r.o. vrací peníze pouze za vrácené objednané zboží, nikoli za poštovné a dobírku.

Reklamace zboží
Reklamace jsou vyřizovány podle ustanovení zákona č. 634/1992 Sb. O ochraně spotřebitele a Občanského zákoníku, oddíl čtvrtý - Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě. Reklamaci musí kupující učinit písemně (e-mailem, poštou) a v oznámení uvést zjištěné závady. K vyřízení reklamace je nutné předložit kopii faktury, doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Prodávající nepřebírá zodpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulaci po převzetí zboží, na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do 10 dnů od obdržení oznámení o reklamaci o postupu a vyřízení.

Ochrana osobních dat
Firma Rabštejnská apatyka, s.r.o., jako provozovatel serveru www.rapatyka.cz, se zavazuje k níže uvedenému:

Vaše soukromí.
Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Údaje, které zadáváte při registraci. Jako zákazník musíte při vaší registraci uvést následující údaje. Jste-li fyzická osoba, jsou to tyto:

Jméno a příjmení
Úplnou poštovní adresu
Telefonické a e-mailové spojení.

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.
Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, můžete uvést ještě alternativní adresu dodání. Nakupujete-li jako právnická osoba, měl(a) byste uvést také následující údaje o firmě:

Jméno firmy
Úplnou poštovní adresu
Telefonické a e-mailové spojení
IČO
DIČ
Bankovní spojení

Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem.

Údaje o Vaší činnosti
Údaje o Vašich nákupech (jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a podobně) jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Jaké je naše stanovisko k poskytování Vašich osobních údajů jiným společnostem?

Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům.

Shrnutí

Rabštejnská apatyka, s.r.o. si váží Vaší důvěry a chrání Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Váš souhlas

Používáním internetového obchodu firmy Rabštejnská apatyka, s.r.o., Lidická 17, 272 03 Kladno Dubí souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Rabštejnská apatyka, s.r.o.


Info...
03.03.2018
Chřipkové období
Blíží se opět chřipková období. Na podporu imunity doporučjeme šišák bajkalský a šípkové hálky. Při probíhajících infekcích jsou výborně působící lichořeřišnice, vrba, hálky. V rekonvalescenci černý rybíz, šišák, tribulus.

Náš tip
Horské mazání s kosodřevinou (100 ml)Klikni pro detaily!
Účinné bylinné mazání s horskou borovicí (kosodřevinou) a arnikovým extraktem. Na svaly, klouby, štípance od hmyzu, přír
cena 92 Kč
Ceny bez DPH
Tribulus - 120 kapslíKlikni pro detaily!
Suchý extrakt z kotvičníku (Tribulus) v tobolkách
cena 252.17 Kč
Ceny bez DPH

© Michal Pospíšil (2004) ¤ Všechna práva vyhrazena. Design and programming by Helium WebDesign. E-shopy pro každého zde »
Potřebujete vlastní internetový obchod?!